Aktualności

Jeżeli interesuje Państwa tematyka pszczelarstwa, to jesteście w odpowiednim miejscu! W tym dziale umieszczane są bieżące informacje z życia naszej pasieki. Jesteśmy szczęśliwi mogąc przedstawiać Państwu chociaż cząstkę naszej codziennej pracy. Mamy to szczęście, że możemy zajmować się tym, co naprawdę kochamy. Z pszczelarstwem jesteśmy związani od najmłodszych lat, dlatego dzisiaj jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższej jakości miody pszczele oraz inne produkty prosto z ula. Nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto wybrać nas i nasze produkty!

Czekoladowy piernik na miodzie 0
Czekoladowy piernik na miodzie

Wprawdzie czas bożonarodzeniowych pierników już za nami, ale zachęcam Cię do wykonania ciasta z wykorzystaniem naszego miodu gryczanego.

czytaj całość »
Miód na dzień babci i dziadka - idealny prezent od serca 0
Miód na dzień babci i dziadka - idealny prezent od serca

O ile dobrze wiemy, co na dzień babci i dziadka życzyć naszym najbliższym, o tyle z przygotowaniem odpowiedniego prezentu zwykle jest spory problem. Jeśli szukasz prezentu dla Twojej Babci, który sprawi jej radość, miód na dzień babci jest w tym przypadku świetnym pomysłem.

czytaj całość »
Małopolska Grupa Rolnicza 0
sprzedaż miodu z małopolskiej pasieki

W 2022 roku Konsorcjum "Małopolska Grupa Rolnicza" zrealizowało operację związaną z utworzeniem krótkiego łańcucha dostaw żywności.

czytaj całość »
Małopolska Grupa Rolnicza 0
Małopolska Grupa Rolnicza

W kwietniu 2021 roku powstało Konsorcjum zrzeszające małopolskich rolników. Inicjatywa ta propaguje system krótkich łańcuchów dostaw...

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl