Miód - Pasieka Morawskich│Prawdziwy Miód z Własnej Pasieki
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 350 zł
Darmowa dostawa (Poczta Polska Kurier 48) już od 199,00 zł.

Aktualności

Jeżeli interesuje Państwa tematyka pszczelarstwa, to jesteście w odpowiednim miejscu! W tym dziale umieszczane są bieżące informacje z życia naszej pasieki. Jesteśmy szczęśliwi mogąc przedstawiać Państwu chociaż cząstkę naszej codziennej pracy. Mamy to szczęście, że możemy zajmować się tym, co naprawdę kochamy. Z pszczelarstwem jesteśmy związani od najmłodszych lat, dlatego dzisiaj jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższej jakości miody pszczele oraz inne produkty prosto z ula. Nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto wybrać nas i nasze produkty!

Tworzenie krótkich łańcuchów dostaw produktów rolnych

0
Współpraca związana z tworzeniem krótkich łańcuchów dostaw produktów rolnych

Działanie 16 „Współpraca” w przedmiocie operacji: tworzenie krótkich łańcuchów dostaw na zasadach płatności zryczałtowanej

Nazwa: Małopolska Grupa Rolnicza

Informacja na temat realizowanej operacji: Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich PROW 2014-2020

Nr umowy: 00027.DDD.6509.10016.2021.06

Tytuł operacji: Współpraca związana z tworzeniem krótkich łańcuchów dostaw produktów rolnych.

Okres realizacji operacji: od 22.10.2021 do 30.12.2022

Źródła finansowania operacji: środki EFRROW 63,63% przyznanej pomocy; krajowe środki publiczne 36,37% przyznanej pomocy

Główna lokalizacja realizacji operacji (NUTS3): ul. Dębowa 73; 32-095 Narama

Krótkie podsumowanie operacji, zawierające opis celów i głównych zadań do zrealizowania oraz wskazanie oczekiwanych rezultatów:

Skrócenie łańcuchów dostaw od rolnika do konsumenta oraz zapewnienie stabilnej produkcji i dostaw, realizowane przez wspólne inwestycje, produkcję, logistykę, działania marketingowe oraz współpracę przy sprzedaży produktów w ramach grupy operacyjnej.

Całkowity budżet operacji: 325000 PLN

Główne korzyści, jakie będą wynikać z zastosowania poszczególnych lub wszystkich przewidywanych rezultatów operacji dla ich adresata:

Środek transportu

Dzięki dofinansowaniu Małopolska Grupa Rolnicza zakupiła środek transporty w postaci samochodu dostawczego. Środek transportu jest wykorzystywany przez grupę do prowadzenia wspólnej sprzedaży. Są nim dokonywane dostawy produktów do konsumenta oraz transport produktów na wspólne stoisko grupy organizowane w ramach różnego rodzaju kiermaszy i imprez promujących lokalną i tradycyjną żywność.

Środek transportu Małopolskiej Grupy Rolniczej

Asortyment produktów oferowanych do sprzedaży

Dzięki dofinansowaniu Małopolska Grupa Rolnicza wprowadziła do wspólnej sprzedaży trzy nowe produkty. Dzięki temu asortyment produktów oferowanych do wspólnej sprzedaży wynosi aktualnie sześć produktów i są to: miód, pasta dyniowa, ogórek kiszony, miód z maliną, ocet jabłkowy i ziemniaki.

Mód

Pasta dyniowa

Ogórek Kiszony

Miód z malinami

Ocet jabłkowy

Ziemniaki ekologiczne

Oferowany do sprzedaży certyfikowany produkt ekologiczny

Dzięki dofinansowaniu Małopolska Grupa Rolnicza wprowadziła do wspólnej sprzedaży certyfikowany produkt ekologiczny w postaci ekologicznych ziemniaków. Produkt ten pochodzi z gospodarstwa ekologicznego Bogusława Moronia - jednego z członków Grupy. Numer posiadanego certyfikatu: PL-EKO-07-03081 (22).

Sklep internetowy

W ramach operacji został założony sklep internetowy. dzięki niemu będzie mogła być prowadzona wspólna sprzedaż produktów wytwarzanych przez członków Grupy.

Logo Małopolskiej Grupy Rolniczej

W ramach operacji zostało stworzone wspólne logo. Pod wspólnym logiem odbywa się wspólna sprzedaż członków grupy operacyjnej. Pod wspólnym logiem będzie odbywała się również promocja grupy operacyjnej w mediach społecznościowych. Nasze logo:

Małopolska Grupa Rolnicza

Produkty Małopolskiej Grupy Rolniczej są oferowane konsumentom do sprzedaży poza obszar Województwa Małopolskiego

Produkty Małopolskiej Grupy Rolniczej są oferowane do sprzedaży konsumentom poza obszar województwa małopolskiego. Są one sprzedawane między innymi na kultowej już imprezie "Jarmark na Nikiszu" organizowanym na katowickim Nikiszowcu.

Komentarze do wpisu (0)

Submit
Blog wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl