Miód - Pasieka Morawskich│Prawdziwy Miód z Własnej Pasieki
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 350 zł
Darmowa dostawa (Poczta Polska Kurier 48) już od 199,00 zł.

Aktualności

Jeżeli interesuje Państwa tematyka pszczelarstwa, to jesteście w odpowiednim miejscu! W tym dziale umieszczane są bieżące informacje z życia naszej pasieki. Jesteśmy szczęśliwi mogąc przedstawiać Państwu chociaż cząstkę naszej codziennej pracy. Mamy to szczęście, że możemy zajmować się tym, co naprawdę kochamy. Z pszczelarstwem jesteśmy związani od najmłodszych lat, dlatego dzisiaj jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższej jakości miody pszczele oraz inne produkty prosto z ula. Nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto wybrać nas i nasze produkty!

Małopolska Grupa Rolnicza

0
sprzedaż miodu z małopolskiej pasieki

Działanie 16 „Współpraca” w przedmiocie operacji: tworzenie krótkich łańcuchów dostaw na zasadach płatności zryczałtowanej

Nazwa: Małopolska Grupa Rolnicza

Informacja na temat realizowanej operacji: Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich PROW 2014-2020

Tytuł operacji: Współpraca związana z tworzeniem krótkich łańcuchów dostaw produktów rolnych.

Okres realizacji operacji: od 22.10.2021 do 30.12.2022

Źródła finansowania operacji: środki EFRROW 63,63% przyznanej pomocy; krajowe środki publiczne 36,37% przyznanej pomocy

Główna lokalizacja realizacji operacji (NUTS3): ul. Dębowa 73; 32-095 Narama

Krótkie podsumowanie operacji, zawierające opis celów i głównych zadań do zrealizowania oraz wskazanie oczekiwanych rezultatów:

Skrócenie łańcuchów dostaw od rolnika do konsumenta oraz zapewnienie stabilnej produkcji i dostaw, realizowane przez wspólne inwestycje, produkcję, logistykę, działania marketingowe oraz współpracę przy sprzedaży produktów w ramach grupy operacyjnej.

Całkowity budżet operacji: 325000 PLN

Główne korzyści, jakie będą wynikać z zastosowania poszczególnych lub wszystkich przewidywanych rezultatów operacji dla ich adresata:

W okresie docelowym konsorcjum planuje rozszerzyć swój asortyment o miód z maliną, ocet jabłkowy oraz ziemniaki.  Miód z maliną oraz ocet jabłkowy stanowią produkty innowacyjne w ramach działalności członków grupy operacyjnej. W ramach działania, grupa wykorzystując doświadczenie lidera oraz środki z dofinansowania, zamierza umożliwić dotarcie ze swoimi produktami do szerszego grona konsumentów pozostałym członkom grupy. Przy wykorzystaniu środków pochodzących z PROW zostanie przeprowadzone dosprzętowienie oraz zakup niezbędnych środków produkcji. Zostanie również stworzony sklep internetowy oraz wspólna marka grupy operacyjnej.  Działania te umożliwią zwiększenie skali produkcji oraz wprowadzenie nowych, innowacyjnych produktów, poszukiwanych obecnie na rynku przez konsumentów. Dzięki dofinansowaniu zostaną poczynione inwestycje związane ze sprzedażą przez internet oraz inwestycje w marketing grupy operacyjnej. Pozwoli to członkom konsorcjum rozpocząć dystrybucję produktów przez niewykorzystywane dotąd kanały dystrybucji, takie jak sprzedaż przez internet czy sprzedaż na jarmarkach i kiermaszach, także poza granicami województwa małopolskiego.

Komentarze do wpisu (0)

Submit
Blog wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl