Aktualności

Jeżeli interesuje Państwa tematyka pszczelarstwa, to jesteście w odpowiednim miejscu! W tym dziale umieszczane są bieżące informacje z życia naszej pasieki. Jesteśmy szczęśliwi mogąc przedstawiać Państwu chociaż cząstkę naszej codziennej pracy. Mamy to szczęście, że możemy zajmować się tym, co naprawdę kochamy. Z pszczelarstwem jesteśmy związani od najmłodszych lat, dlatego dzisiaj jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższej jakości miody pszczele oraz inne produkty prosto z ula. Nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto wybrać nas i nasze produkty!

Made in Małopolska 0
Made in Małopolska

Made in Małopolska

Czy również dla Ciebie pochodzenie ma znaczenie? Wierzę, że tak. Dlatego myślę, że zainteresuje Cię nowa inicjatywa realizowana przez Województwo Małopolskie. Made in Małopolska to projekt rozwijania wspólnej marki dla wielu przedsięwzięć związanych z Małopolską. Marka "Made in Małopolska" będzie budowała świadomość samych Małopolan jak również mieszkańców innych regionów, w odniesieniu do pozytywnych skojarzeń poszczególnych marek z miejscem ich powstania. Tworzona jest w ten sposób wspólna platforma do promowania najbardziej wartościowych instytucji, miejsc, wydarzeń oraz regionalnych biznesów związanych z Małopolską. Projekt polega na rekomendacji przez Województwo Małopolskie najbardziej wartościowych inicjatyw i oznaczanie ich specjalnym znakiem "Made in Małopolska". Partnerami projektu mogą zostać małopolskie samorządy, przedsiębiorcy, przedstawiciele branży gastronomicznej i dizajnu oraz najbardziej wartościowe dla Małopolski obiekty i miejsca. Widząc znak "Made in Małopolska" na etykietach, opakowaniach produktów, banerach reklamowych czy stronach internetowych, masz pewność, że podmiot, który się nim posługuje, odgrywa wyjątkową rolę w Małopolsce i wart jest szczególnej uwagi.

Pochodzenie ma znaczenie

Jednym z filarów marki "Made in Małopolska" jest smak. Obejmuje on producentów regionalnej żywności cechującej się wysoką jakością, wytwarzanej w sposób tradycyjny. Małopolscy producenci żywności łączą nowoczesność z tradycyjnymi recepturami i metodami wytwarzania żywności. Ich produkty cechują się niepowtarzalnym smakiem i na stałe goszczą w najlepszych restauracjach, hotelach i punktach sprzedaży. Widząc znak Made in Małopolska" masz pewność, że nabywasz produkt najwyższej jakości, przygotowany według tradycyjnych receptur z poszanowaniem lokalnej przyrody.

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl