Produkty Eko


Jesteśmy pasieką produkującą miód ekologiczny. Szczycimy się tym ponieważ pasieki ekologiczne w Polsce to rzadkość. Wymogi jakie nakłada się na pasieki, które ubiegają się o certyfikat ekologiczny, są niezwykle trudne do spełnienia w naszych warunkach klimatycznych. W naszym kraju funkcjonuje niecałe trzydzieści pasiek produkujących polski miód organiczny. Dlatego też bardzo ciężko go kupić, a cena tego produktu jest wyższa od miodów pozyskiwanych w pasiekach konwencjonalnych. Jednak miód BIO wart jest swojej ceny. Natomiast pasieki ekologiczne to rekomendowane pasieki polskie. Więcej o naszej pasiece czytaj tutaj…

naturalny miód

Cena

380g___54 zł

Miód Nektarowo-Spadziowy Ekologiczny

Stosowany w chorobach serca oraz schorzeniach naczyń krwionośnych o podłożu zakrzepowym. Posiada działanie przeciwzapalne, przeciwdrobnoustrojowe i łagodzące kaszel, dla tego wykorzystuje się go w chorobach dolnych dróg oddechowych. Jest najbogatszym w mikroelementy i witaminy miodem, znakomicie uzupełnia niedobory organizmu w okresie rekonwalescencji. Wykorzystywany w leczeniu niedokrwistości. Działa wspomagająco w chorobach reumatycznych układu ruchu.

Miód spadziowy z naszej pasieki znajduje się na liście produktów tradycyjnych województwa małopolskiego.

naturalny miód

Zapasy wyczerpane

Miód Wielokwiatowy Ekologiczny

Stosowany w chorobach alergicznych dróg oddechowych, takich jak atopowa astma oskrzelowa czy katar sienny. Stanowi cenne źródło energii dla mięśnia sercowego w chorobach serca i naczyń krwionośnych. Jest stosowany w chorobach wątroby i dróg żółciowych. Ma zastosowanie w leczeniu choroby reumatycznej i anemii. Stanowi także cenny produkt odżywczy w stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego organizmu.

naturalny miód

Zapasy wyczerpane

Miód Akacjowy Ekologiczny

Najodpowiedniejszy dla diabetyków w lekkich, nieinsulinozależnych postaciach cukrzycy. Jest pomocny w chorobach przewodu pokarmowego takich jak: nadkwasota, choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy czy stany zapalne jelit. Stosowany w schorzeniach nerek i układu moczowego. Polecany przy bezsenności, objawach zmęczenia, znużenia i wyczerpania organizmu. Ze względu na bardzo łagodny smak jest najodpowiedniejszym miodem dla dzieci.

naturalny miód

Zapasy wyczerpane

 

Pyłek Pszczeli Ekologiczny

Kompleksowe działanie różnorodnych elementów składowych pyłku, powoduje jego zadziwiającą moc w łagodzeniu wielu schorzeń i dolegliwości, takich jak anemia, nadciśnienie, miażdżyca, cukrzyca, choroby wątroby, nerwice, brak apetytu, niedomogi wieku starczego, osłabienie wzroku czy zmiany przerostowe gruczołu krokowego. Pyłek kwiatowy obniża ciśnienie tętnicze oraz poziom cholesterolu we krwi wspomagając układ krwionośny w stanach pozawałowych. Łagodzi również dolegliwości związane z klimakterium. Ponadto wzmacnia układ nerwowy, działa uspokajająco i poprawia samopoczucie.

naturalny miód

Zapasy wyczerpane

Propolis Ekologiczny

Propolis posiada właściwości bakteriobójcze, przeciwgrzybicze, antywirusowe, przyspieszające gojenie się ran i zrastanie kości oraz działanie przeciwbólowe. Preparaty propolisowe są niezastąpione w leczeniu trudno gojących się ran, odleżyn, oparzeń, niechcących zrastać się złamań. Ponadto propolis jest bardzo skuteczny w leczeniu infekcji górnych dróg oddechowych, zapaleniu krtani, tchawicy i oskrzeli, paradentozy i trudnych do zwalczenia innymi środkami grzybic.

białe logo

Naturalne miody z polskiej pasieki

Kontakt

telefon
Mateusz: +48 600 726 776
Lidia: +48 602 670 506
punkt
Sprzedaż w Krakowie: ul. Jakuba Majora 3/16
Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny.

Znajdź nas na

  • facebook
  • twitter
Zamówienia, które mają być wysyłane pocztą prosimy składać drogą mailową. Prosimy podawać nr telefonu kontaktowego.